KOSMETIKA SALÓNU TINA

Nabízíme kosmetické služby jako prodlužování řas, hluboké čištění, peeling, barvení obočí a řas, depilace a PDT ošetření lampou.

Liftingové ošetření přírodní kosmetikou WELLU LARENS

Liftingové face lift ošetření s vysokým obsahem látek s liftingovým účinkem poskytuje pocit okamžitého vypnutí pleti se zvýšenou pružností. Povrchové čištění, tonizace, AHA peeling, manuální hloubkové čištění pleti, peptidové sérum, kolagenový coctail, liftingové sérum, aplikace kolagenové gelové masky, aplikace liftingové pletové masky, masáž obličeje, dekoltu a šíje, krém.

Fotonová terapie

Novinkou v našem salonu je přístroj na fotonovou terapii. Přístroje fotonové terapie využívají přirozené světelné paprsky, které jsou pomocí LED diod přenášeny do kůže. Světlo, které proniká do kůže ve formě fotonů, aktivuje fotoreceptory v buňkách pokožky, které produkují energii pro všechny buněčné součásti, a tím vyživuje pokožku.

Světlo využívané při fotonové terapii dokáže vstoupit do nitra buňky, a tak pečlivě ošetřit vše od nejjemnějších poranění až po kožní onemocnění, jako je psoriáza, herpes, vředy, popáleniny, akné, ale i významně zlepšovat strukturu pleti a redukovat vrásky. Spektrum světla je také velmi účinné při léčbě jizev, ran a řezných poranění.

Fotonová terapie zlepšuje:

 • cirkulaci v pokožce, díky čemuž je pokožka vyvážená
 • brání vzniku pigmentových skvrn
 • bojuje s akné a záněty kůže
 • vyhlazuje jizvy
 • redukuje vrásky (působí i jako prevence proti vráskám)
 • VÝRAZNĚ ROZJASŇUJE A ZKLIDŇUJE
 • POVZBUZUJE IMUNITNÍ SYSTÉM POKOŽKY

Modrá vlnová délka (470 nm)

 • modré světlo, Protoporfyrin (PP9), generuje volný kyslík
 • volný kyslík útočí a ničí Proprionibacterium acnes bakterie
 • inhibuje růst akné
 • použití na středně zánětlivé akné

Zelená vlnová délka (525 nm)

 • zpomaluje produkci melaninu o 40 – 60 % – působí proti pigmentovým skvrnám
 • proniká a spouští opravy v kapilárních lůžkách
 • uklidňuje zarudnutí a zánětlivé problémy

Žlutá vlnová délka (580 nm)

 • urychluje mechanismus opravy poškozených buněk
 • zlepšuje lymfatickou funkci a stimuluje činnost makrofágů
 • detoxikační a čistící vlastnosti
 • zvláště účinný po agresivním chemické peelingu a laserovém omlazení

Červená vlnová délka (630 nm)

 • červené světlo podporuje růst fibroblastů
 • zvýšení produkce kolagenu
 • působí preventivně proti stárnutí – zabraňuje úbytku kolagenu
 • zpomaluje degeneraci buněk

Vzhledem k tomu, že je tato metoda velice “jemná”, může se podstupovat až třikrát týdně. Fototerapie se může podstupovat samostatně nebo může být kombinována s kosmetickým ošetřením.

Thermage/ bipolární radiofrekvence

Thermolift je přístroj, kterým lze dosáhnout faceliftu bez operace.

Efektně redukuje vrásky, probouzí elasticitu kůže, zvedá strukturu měkkých tkání, zlepšuje pevnost, vypíná kontury, a poskytuje tak perfektní lifting.

Přední funkcí přístroje je LIFTING.

ThermoLift je pokročilý přístroj pro vypínání pokožky a tělového konturování. Kombinuje nejnovější inovace v ultrazvuku a radiofrekvenční energie (RF). Výsledkem je efektivní ošetření s dlouhodobými účinky.

Thermolift je fokusovaná RF energie nové generace, při níž dochází k perfektní redukci vrásek a vypínání povadlé pokožky.

Vynikající výsledky jsou zajištěny kombinací radiofrekvence s podtlakem a chlazením.

Redukce vrásek a zpevnění kůže: vrásky na čele, jemné linie očí, krk/ruce/tělo, všechny druhy vrásek.
Tvarování obličeje obličeje: uvolnění obličeje, dvojitá brada, vertikální křivka obočí a čelo.
Systematické hubnutí a tvarování proti stárnutí: lze použít i na tělo – nohy, bříško a ruce.

Prodlužování řas

Prodlužování řas je metodou řasa na řasu. Tato technika vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně.

Ošetření věčného mládí přírodní kosmetikou WELLU LARENS s AHA kyselinami a masáží

Kosmetické ošetření zaměřené na vypnutí pleti a hydrataci. Povrchové čištění, tonizace, AHA peeling, manuální čištění pleti, peptidový sprej, Biopeptidový aktivní koktejl, kolagenové sérum, kolagenová gelová maska, liftingová krémová maska, alginátová maska, masáž obličeje, dekoltu a šíje, Biopeptidový krém.

Chemický peeling

Je neinvazivní metoda, která slouží k omlazení a projasnění stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné, rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn. Také příznivě působí na mastnou pokožku. Chemický peeling spočívá v aplikaci ovocných kyselin – nejčastěji 30% kyseliny glykolové a 50% kyseliny AHA na ošetřovanou pokožku. Působením těchto kyselin se odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže. Následuje proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Pleť má po zahojení viditelně lepší obnovenou strukturu. Dochází k vyhlazení vrásek. Pleť je vyrovnaná, jemnější, hydratovaná a odstraňují se projevy akné a pigmentace.

Whitening

Zesvětlující a bělící ošetření s kyselinou kojovou, guayubou, AHA a aloe vera. Kyselina kojová reguluje sekreci melaninu, AHA kyseliny obnovují pokožku, a tím zesvětlují pigmentové skvrny a usnadňují absorpci následně nanesených aktivních látek. Guaybua díky obsahu arbutinu zesvětluje hyperpigmentovanou pokožku a aloe vera a alantoin zklidňují a regenerují. Výsledkem je sjednocená, zářivá plet bez pigmentových skvrn.

Ošetření aknózní pleti

Součástí ošetření je cíleně vybraná kosmetika na aknózní pleť a doporučení domácí péče. Pleť je stále sledována a ošetření je vždy zaměřeno dle stavu aknózní pleti.

Anti-stress ošetření

Součástí ošetření je čištění pleti, peeling, zapravení ampule, relaxační masáž obličeje, dekoltu a šíje a maska.

Základní ošetření pleti

Ošetření pleti zahrnuje úpravu obočí, peeling, hluboké čištění, relaxační masáž obličeje, dekoltu, šíje a masku.

Intenzivní energetická pleťová kúra

Ošetření je zaměřené na hydrataci a regeneraci, vyhlazení pleti s pomocí speciálních ampulí. Součástí ošetření je peeling, hluboké čištění, zapravení aktivního séra, anti age ampule, masáž obličeje, dekoltu, šíje a maska.

Ošetření citlivé a kuperózní pleti

Mnoho žen má velmi křehké kapiláry, které praskají, a na obličeji se objevují červené žilky (kuperóza). Ideálním řešením je ošetření cílené na posílení cévních stěn. Díky komplexu účinných látek Phytoaktiv mírní pocity horkosti, redukuje zarudnutí a posiluje cévky. Součástí ošetření je klasické pročištění pleti a ruční masáž pleti, dekoltu a šíje.

Kolagenové ošetření pleti

Exkluzivní ošetření pro zralou pleť, které je zaměřeno na vyhlazení, vypnutí a hydrataci pleti kolagenovou Vlies maskou. Součástí ošetření je peeling, hluboké čištění, zapravení ampule, liftingová masáž obličeje, dekoltu a šíje, aktivní sérum a aplikace masky.

Nadstandartní ošetření

Luxusní botox ošetření

Ošetření zahrnuje diagnostiku pleti, povrchové čištění, tonizaci, úpravu obočí, peeling s AHA kyselinami, radiofrekvenci – omlazení pleti, aplikaci botox séra BOTAL EX pro okamžitý salonní lifting, botalinum masku + PDT světelnou terapii, masáž obličeje, krku, dekoltu a šíje, botalinum krém. Celé ošetření obsahuje 11 peptidů, je to speciální forma mražené suché směsi a séra, patentovaná složka, která bez jehel zajistí průnik hluboko do buňky.

Botalinum a real collagen mask + PDT LED terapie

Ošetření zaměřeno na neinvazivní výplň vrásek, podpora novotvorby kolagenu.
Jedinečná řada botalinum je zaměřená na okamžitý salonní lifting pleti.
Obsahuje čistý mořský kolagen, 50% kyselinu hyaluronovou, výtažek z Acmella Aleracea – známá jako rostlinný botox.
Real collagen mask – pravá kolagenová maska obsahuje 76 % kolagenu, extrakt z květu Rosa Damascena – nádherná vůně po růžích a extrakt z kaviáru.
Real collagen mask má omlazující účinek, pomáhá zvýšit produkci kolagenu v pleti.

Vypínací ošetření botalinum

Botalinum jsou nové certifikované přípravky pro extra vypnutí pleti, jejich efekt je přirovnáván k efektu botoxu, ale přípravky jsou na přírodní bázi a použití je bez jehel.
Ošetření obsahuje povrchové čištění, tonizaci, peeling, masáž obličeje a krku, botalinum masku v kombinací s LED terapií, botalinum sérum, botalinum krém.