MASÁŽE SALÓNU TINA

Provádím masáže obličeje, dekoltu, šíje, lymfatické, trigger points, čínské tlakové, indické (abhyangu), sportovní, relaxační.

Masáž baňkou

Baňkování odstraňuje blokády a ztuhlé svaly. Zlepšuje prokrvování svalových tkání, detoxikuje organismus, příznivě působí na lymfatický systém, odstraňuje celulitidu. Pomáhá odstranit bolest páteře, pohybového aparátu a ovlivňuje správnou funkci vnitřních orgánů.

Aromatická masáž svíčkou - Candle massage

Při této jedinečné masáži se používá speciální svíčka, která po rozehřátí nahrazuje masážní olej. Její jedinečnost nespočívá jen v netradičním využití, ale především v čistě přírodním složení. Jemná kompozice bambuckého másla, olivového oleje, přírodních výtažků a esenciálních olejů zbaví vaše tělo i mysl únavy a dodá vám novou energii. Zahřáté ingredience působí jemně, ale intenzivně na vaše tělo, které tak může vstřebat všechny potřebné minerály a hydratační látky. Používám masážní svíčky s esencemi konopí, levandule a orient.

Masáž lávovými kameny

Lávové kameny mají silnou energetickou vibraci. Horké lávové kameny mají schopnost svaly uvolňovat a ,,vytáhnout“ z nich negativní energii. Masáž lávovými kameny zbavuje záda a klouby bolesti. Prohřívají tělo a tím napomáhají detoxikaci organismu. Je stimulován krevní oběh i lymfatický systém. Dopřejte si luxusní relaxaci celého těla. Vůně esenciálních olejů zklidní mysl, svaly se uvolní, a hmaty tak navodí klid a harmonii.

Čínská masáž celého těla

Čínská masáž šíje – masáž šíje má vliv na organismus a jeho obranyschopnost. Ovlivňuje oběhový systém, má vliv na psychiku, nachlazení, vysoký krevní tlak, deprese, nespavost, bolesti hlavy a ramen.

Čínská masáž zad – masáž zad ovlivňuje prakticky veškeré dění v lidském těle: dýchání, zažívání i vylučování. Ovlivňuje pohybový aparát, posiluje imunitní systém, je vhodná pro celkovou regeneraci a uvolnění organismu. Odstraňuje poruchy končetin, bolesti zad, zažívací potíže, potíže s vylučováním.

Čínská masáž pánve – uvolňuje ztuhlost a bolest v oblasti pánve. Má přímý vliv na vylučovací a pohlavní orgány. Odstraňuje zácpu, průjem, ischias, gynekologické potíže, hemeroidy atd.

Indická masáž celého těla

Abhyanga je hluboce relaxační, regenerační a ozdravující masáž celého těla, která kombinuje terapeutický dotek s léčebnými účinky olejů, bylin a aromatických přípravků se speciálními přísadami. Jedná se o základní ajurvédskou masáž. Masíruje se: šíje, ramena, hrudník, krk, hlava (vlasová část i obličej), ruce, břicho, nohy a záda. Indická masáž celého těla posiluje imunitní systém, zpomaluje stárnutí, vyrovnává krevní tlak, spouští samočistící proces celého organismu. Při masážích je celé tělo masírováno kvalitními přírodními oleji značky Saloos. Abhyanga odstraňuje každodenní stres, bolest hlavy a očí, napětí v ramenou, na krku a šíji. Zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a fyzicky i psychicky harmonizuje organismus. Pomáhá odstraňovat fyzickou únavu, podrážděnost, stres, napětí, zbavuje úzkosti, deprese. Celkově blahodárně působí na psychiku, navozuje pocit zdraví a klidu.

Kontraindikace: nádorová onemocnění, těhotenství, křečové žíly, epilepsie, neléčený vysoký tlak, ekzémy.

Thajská olejová masáž

Thajská olejová masáž kombinuje prvky tradiční thajské masáže s prvky pocházejícími z indické ajurvédy, jednoho z nejstarších léčebných systémů na světě. Pomáhá při bolestech zad, svalstva, problémech s klouby, zlepšuje krevní oběh, rozproudí lymfatický systém, posiluje imunitu. Je výbornou prevencí před nemocemi. Tělo harmonizuje, uzdravuje, posiluje a poskytuje mu dokonalou relaxaci.

Lymfatická masáž

Ruční lymfatická masáž je jemná masážní technika, jejímž cílem je zlepšení kvality lymfatického oběhu a urychlení odtoku lymfy z podkoží zpět do krevního oběhu. Krevní oběh nese nečistoty a toxické látky do čistících orgánů, jako jsou např. ledviny, játra, plíce atd., které tyto látky z těla vyloučí přirozenou cestou. Lymfatický systém nemá svou pumpu. Jestliže nepracuje nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních. Tělo zadržuje vodu, tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení škodlivin z těla ven. Tato masáž se provádí jemnou a přesně určenou technikou. Manuální lymfo-drenáž odblokuje hlavní uzliny a odvede drenážovanou tekutinu vylučováním z těla ven. Tato metoda je přirozená a lékařsky zdůvodněná. Je nejen účelná, ale navíc velice příjemná a relaxační.

Kosmetické účinky: odstraňuje celulitidu, zeštíhluje a zmenšuje obvod stehen a nohou, zlepšuje vzhled pokožky celého těla, modeluje postavu.

Léčebné účinky: zmírňuje otoky nohou, preventivně působí proti vzniku křečových žil, upravuje otoky po operacích, zlepšuje tok lymfy, podporuje detoxikaci organismu, regeneruje organismus.

Kontraindikace: infekční a bakteriální onemocnění, nádorová onemocnění, křečové žíly, těhotenství, srdeční arytmie, hyperfunkce štítné žlázy.